Annoncemateriale
Delområde A Delområde B Delområde C Delområde D Delområde E Delområde F
Delområde I Delområde J Delområde G Delområde H

Delområde Nord Delområde Syd Delområde Midt Delområde Midt
Jylland Fyn Sjælland & øerne HT-Området

Quickmenu
Jylland
Ved indrykning i flere lokale ugeaviser behøves kun ét stk. materiale, der sendes til info@delokaleugeaviser.dk

Telefonnr. e-mail (PDF)
Adresseavisen Syddjurs 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
Billund UgeAvis 75331218 annoncer@billund-ugeavis.dk
Bov Bladet 74-67-17-24 ann.bob@berlingskemedia.dk
Brande Bladet 97182838 post@brandebladet.dk
Brædstrup Avis 75751733 br@braedstrup-avis.dk
Den Lille Avis (Nr. Snede) 75771040 mail@nrsnede-avis.dk
Den Lokale Avis (Them) 86-82-13-00 annoncer@denlokale.dk
Digeposten (Tønder) 74723342 mail@digeposten.dk
Din Avis (Randers) 86401222 dinavis@dinavis.dk
Djurslands-Posten 87585500 annonceafd@djurslandsposten.dk
Ebeltoft Folketidende 86341499 ef@ebeltoftfolketidende.dk
Egtved Posten 75551099 annoncer@egtved-posten.dk
Ekstra Posten (Silkeborg) 86821300 annoncer@ekstraposten.dk
Farsø Avis 98631011 annoncer@farso-avis.dk
Favrskov Posten 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
FavrskovAvisen 87-61-35-00 annoncer@favrskovavisen.dk
Fjends Herreds Folkeblad 97541002 info@fjendsavis.dk
Fjerritslev Ugeavis 99505800 jammerbugt.ann@nordjyske.dk
Folkebladet (Gjern) 86-82-13-00 annoncer@fobladet.dk
Folkebladet Djursland 86483811 folkebladet@amtsavisen.dk
Folkebladet Støvring 98372400 annoncer@folkebladet.info
Folkebladet Tylstrup 96455565 tylstrup@nordjyske.dk
Galten og Omegns Folkeblad 86943088 galtenfolkeblad@galtenfolkeblad.dk
Give Avis 75732200 gb@give-avis.dk
Grenaa Bladet 86321677 gb@grenaabladet.dk
Gudenådalens Avis 86681755 annonce@gudenaadalens-avis.dk
Haderslev Ugeavis 74527070 ann.hu@b-l.dk
Hadsund Folkeblad 98572377 annonce@hadsundfolkeblad.dk
Hals Avis 98259600 ann@nordjyske.dk
Hanbo-Bladet 98231799 hanbobladet.annoncer@nordjyske.dk
Hanstholm Posten 96550777 hanstholm.annonce@nordjyske.dk
Hedensted Avis 75891366 post@hedensted-avis.dk
Herning Bladet 97121500 salg@herningbladet.dk
Herning Folkeblad Onsdag 96263700 annoncer@herningfolkeblad.dk
Hirtshals & Bindslev Avis 98941185 hbavis@nordjyske.dk
Hobro Avis 98527030 himmerland.ann@nordjyske.dk
Holstebro Onsdag 99128300 holstebro.annonce@bergske.dk
Horsens Posten 76272000 annoncer@horsens-folkeblad.dk
Ikast Avis onsdag 97151800 annoncer@ikastavis.dk
Kjellerup Tidende 86-88-10-00 annoncer@kjelleruptidende.dk
Kolding Ugeavis 76308080 ann.ku@b-l.dk
Kolding Ugeavis Weekend 76308080 ann.ku@b-l.dk
Lokalavisen Frederikshavn 99203333 annonce.lokalavisen@nordjyske.dk
Lokalavisen Lemvig 96630400 lemvig.annonce@bergske.dk
Lokalavisen Norddjurs 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Skanderborg 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Sydvestvendsyssel 98247744 avis@lokalsyd.dk
Lokalavisen Trehøje-Aulum-Ha. 97151800 annoncer@lokalen.dk
Lokalavisen Århus Midt 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Århus Nord 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Århus Syd 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Århus Vest 45-90-80-00 mail@lokalavisen.dk
Lyngposten Sdr.Omme 29444444 post@lyngposten.dk
Læsø Posten 99203333 frederikshavn@nordjyske.dk
Løkken Folkeblad/Vraa Avis 98991119 loekken@nordjyske.dk
Midtjysk Ugeavis 75320500 annoncer@midtjyskugeavis.dk
Midtvendsyssel Avis 98281199 mvavis@mvavis.dk
Midt-Vest Avis (Aalborg) 99-35-35-35 ann@nordjyske.dk
Morsø Folkeblads Ugeavis 97721000 annonce@mf-dk
Nibe Avis 98351145 annoncer@nibeavis.dk
Ny Tirsdag (Rødding) 74841415 annonce@nytirsdag.dk
Nørresundby Avis 99-35-35-35 ann@nordjyske.dk
Odder Avis 86541011 annoncer@odderavis.dk
Oplandsavisen Brønderslev 96-45-55-65 oplandsavisen@nordjyske.dk
Randers Onsdag 87122000 annoncer@amtsavisen.dk
Rold Skov Bladet 96820000 jan@roldskovbladet.dk
Ry Ugeavis 86-82-13-00 annoncer@ry-ugeavis.dk
Salling Avis 97571400 sallingavis@sallingavis.dk
Samsø Posten 86591345 avis@samsoposten.dk
Sindal Avis 98936200 sindalavis@nordjyske.dk
Skagen Onsdag 96795900 annonce.skagenonsdag@nordjyske.dk
Skive Folkeblad Midt på ugen 97513411 annonce@skivefolkeblad.dk
Skjern-Tarm Ugeblad 97371444 grafisk@tarm-bogtryk.dk
Skærbæk Avis By & Land 74752270 sk-avis@post3.tele.dk
Sunds-Gjellerup Avis 97122655 annoncer@sgavis.dk
Sæby Folkeblad 99891450 annonce.folkebladet@nordjyske.dk
Sønderborg Ugeavis 87542542 ann.soenderborg.dk/ugeavisen
Thisted Posten 99199300 thisted.annonce@nordjyske.dk
Thylands Avis 97952100 thylands.annonce@nordjyske.dk
Trekantens Folkeblad 75-86-51-11
Tyrstrup Herreds Tidende 74561433 info@tht-ugeavis.dk
Tørring Folkeblad 75802288 annoncer@torring-folkeblad.dk
Ugeavisen Ansager-Helle 75297500 ann.ansager@ugeavisen.dk
Ugeavisen ElboBladet 75921244 annoncer@elbobladet.dk
Ugeavisen Esbjerg 76114200 annoncer@ugeavisen-esbjerg.dk
Ugeavisen for Bramming 75174000 im@ugeavisen-bramming.dk
Ugeavisen for Karup 97101022 annoncer@ugeavisen-karup.dk
Ugeavisen MidtSyd 74832283 ann.midtsyd@ugeavisen.dk
Ugeavisen Møldrup-Aalestrup 89-27-63-00 uma.annonce@bergske.dk
Ugeavisen Ribe 75-42-23-66 ann.ribe@ugeavisen.dk
Ugeavisen Ringkjøbing 99757300 ringkoebing.annonce@bergske.dk
Ugeavisen Struer 96-84-22-00 struer.annonce@bergske.dk
Ugeavisen Svenstrup 98381477 annonce@uge-avisen.com
Ugeavisen Tistrup-Ølgod 75244555 ann.oelgod@ugeavisen.dk
Ugeavisen Tønder 74724711 ann.@ugeavisen.dk/toender
Ugeavisen Varde 75222444 ann.varde@ugeavisen.dk
Ugeavisen Vejen-Brørup 75360022 vejenavis@jv.dk
Ugeavisen Vejleposten 75831000 ugeavisen@ugeavisenvejle.dk
Ugeavisen Vesterhavsposten 75-28-82-88 ann.vp@ugeavisen.dk
Ugebladet Skanderborg 86520144 annonce@uge-bladet.dk
Ugebladet Tinglev 74644038 mail@tinglev-bogtrykkeri.dk
Ugeposten Kibæk 97191007 post@videbaek-bogtrykkeri.dk
Ugeposten Skjern 96815300 skjern.annonce@bergske.dk
Vadum Bladet 98641255 vadum@himmerlandstryk.dk
Vamdrup Ugeblad 60-77-60-27 vu@vamdrup-ugeblad.dk
Vejgaard Avis (Aalborg) 99353523 ann@nordjyske.dk
Vendelbo Posten (Hjørring) 99245060 vendelboposten@nordjyske.dk
Vesthimmerlands Avis 98641255 annonce@vesthimmerlandsavis.dk
Vesthimmerlands Folkeblad 98673711 avis@vf-logstor.dk
Viborg Nyt 89276300 viborg.annonce@bergske.dk
Videbæk Spjald Avis 97171122 post@videbaek-bogtrykkeri.dk
Vinderup Avis 96-95-04-00 vinderup.annonce@bergske.dk
Vodskov Avis 98293322 vodskovavis@vodskovavis.dk
Østbirk Avis 75781011 annoncer@oestbirk-avis.dk
Østhimmerlands Folkeblad 98331024 avis@oehf.dk
Østvendsyssel Avis 98841700 oestvendsysselavis@nordjyske.dk
Østvendsyssel Folkeblad 98951881 avis@oestvend.dk
Aabenraa Ugeavis 74626000 info.au@b-l.dk
Aabybro Posten 98241844 avisen@aabybroposten.dk
Århus Onsdag 87401010 aarhus-onsdag@stiften.dk
Aars Avis 98621711 annonce@aarsavis.dk