Annoncemateriale
Delområde A Delområde B Delområde C Delområde D Delområde E Delområde F
Delområde I Delområde J Delområde G Delområde H

Delområde Nord Delområde Syd Delområde Midt Delområde Midt
Jylland Fyn Sjælland & øerne HT-Området

Quickmenu
Jylland
Ved indrykning i flere lokale ugeaviser behøves kun ét stk. materiale, der sendes til info@delokaleugeaviser.dk

Telefonnr. e-mail (PDF)
Adresseavisen Syddjurs 4590 8000 mail@lokalavisen.dk
Billund UgeAvis 7533 1218 carina@billund-ugeavis.dk
Bjerringbro Avis 8668 1755 annonce@gudenaadalens-avis.dk
Bov Bladet 7467 1724 ann.bov@ugeavisen.dk
Brande Bladet 9718 2838 post@brandebladet.dk
Brædstrup Avis 7575 1733 br@braedstrup-avis.dk
Den Lille Avis (Nr. Snede) 7577 1040 mail@nrsnede-avis.dk
Den Lokale Avis (Them) 8682 1300 annoncer@denlokale.dk
Digeposten (Tønder) 7472 3342 annonce@digeposten.dk
Din Avis (Randers) 8640 1222 dinavis@dinavis.dk
Djurslands-Posten 8758 5500 annonceafd@djurslandsposten.dk
Ebeltoft Folketidende 8634 1499 ef@ebeltoftfolketidende.dk
Egtved Posten 7555 1099 annoncer@egtved-posten.dk
Ekstra Posten (Silkeborg) 8682 1300 annoncer@ekstraposten.dk
Farsø Avis 9863 1011 annoncer@farso-avis.dk
Favrskov Posten 4590 8070 annonce@favrskovavisen.dk
FavrskovAvisen 8761 3500 annoncer@favrskovavisen.dk
Fb. Midthimmerland-Støvring 9837 2400 annoncer@folkebladet.info
Fjends Herreds Folkeblad 9754 1002 info@fjendsfolkeblad.dk
Fjerritslev Ugeavis 9950 5800 jammerbugt.ann@nordjyske.dk
Folkebladet Djursland 8758 5500 folkebladet@folkebladetdjursland.dk
Folkebladet Tylstrup 9645 5565 tylstrup@nordjyske.dk
Galten og Omegns Folkeblad 8694 3088 galtenfolkeblad@galtenfolkeblad.dk
Give Avis 7573 2200 gb@give-avis.dk
Grenaa Bladet 8632 1677 gb@grenaabladet.dk
Haderslev Ugeavis 7452 7070 ann.haderslev@ugeavisen.dk
Hadsund Folkeblad 9857 2377 annonce@hadsundfolkeblad.dk
Hals Avis 9825 9600 annonce.halsavis@nordjyske.dk
Hanbo-Bladet 9823 1799 hanbobladet.annoncer@nordjyske.dk
Hanstholm Posten 9655 0777 hanstholm.annonce@nordjyske.dk
Hedensted Avis 7589 1366 annoncer@hedensted-avis.dk
Herning Bladet 9712 1500 salg@herningbladet.dk
Herning Folkeblad Onsdag 9626 3700 annoncer@herningfolkeblad.dk
Hirtshals & Bindslev Avis 9894 1185 annonce.hbavis@nordjyske.dk
Hobro Avis 9852 7030 himmerland.ann@nordjyske.dk
Holstebro Onsdag 9912 8300 holstebro.annonce@bergske.dk
Horsens Posten 7627 2100 annoncer@hsfo.dk
Ikast Avis 9715 1800 annoncer@ikastavis.dk
Kjellerup Tidende 8688 1000 annoncer@kjelleruptidende.dk
Kolding Ugeavis 7630 8080 ann.kolding@ugeavisen.dk
Kolding Ugeavis Weekend 7630 8080 ann.ku@b-l.dk
Lokalavisen Frederikshavn 9920 3333 annonce.lokalavisen@nordjyske.dk
Lokalavisen Lemvig 9663 0400 lemvig.annonce@bergske.dk
Lokalavisen Norddjurs 4590 8000 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Skanderborg 4590 8000 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Trehøje-Aulum-Ha. 9715 1800 annoncer@lokalen.dk
Lokalavisen Århus Midt 4590 8000 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Århus Nord 4590 8000 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Århus Syd 4590 8000 mail@lokalavisen.dk
Lokalavisen Århus Vest 4590 8000 mail@lokalavisen.dk
Læsø Posten 9920 3333 annonce.frederikshavn@nordjyske.dk
Løkken Folkeblad/Vraa Avis 9899 1119 annonce.loekken@nordjyske.dk
Midtjysk Ugeavis 7532 0500 annoncer@midtjyskugeavis.dk
Midtvendsyssel Avis 9828 1199 mvavis@mvavis.dk
Midt-Vest Avis (Aalborg) 9935 3535 ann@nordjyske.dk
Morsø Folkeblads Ugeavis 9772 1000 annonce@mf-dk
Nibe Avis 9835 1145 annoncer@nibeavis.dk
Ny Tirsdag (Rødding) 7879 7600 annonce@nytirsdag.dk
Nørresundby Avis 9935 3535 ann@nordjyske.dk
Odder Avis 8654 1011 annoncer@odderavis.dk
Oplandsavisen Brønderslev 9645 5565 oplandsavisen@nordjyske.dk
Pandrup Lokalavis 9824 7744 annonce.pandruplokalavis@nordjyske.dk
Randers Onsdag 8712 2000 annoncer@randersonsdag.dk
Rold Skov Bladet 9682 0000 rold.ann@nordjyske.dk
Ry Ugeavis 8682 1300 annoncer@ry-ugeavis.dk
Salling Avis 9757 1400 sallingavis@sallingavis.dk
Samsø Posten 8659 1345 avis@samsoposten.dk
Sindal Avis 9893 6200 annonce.sindalavis@nordjyske.dk
Skagen Onsdag 9679 5900 annonce.skagenonsdag@nordjyske.dk
Skive Folkeblad Midt på ugen 9751 3411 annonce@skivefolkeblad.dk
Skjern-Tarm Ugeblad 9737 1444 grafisk@tarm-bogtryk.dk
Skærbæk Avis By & Land 7475 2270 sk-avis@post3.tele.dk
Sunds-Gjellerup Avis 9712 2655 annoncer@sgavis.dk
Sæby Folkeblad 9989 1450 annonce.folkebladet@nordjyske.dk
Sønderborg Ugeavis 8754 2542 ann.soenderborg.dk@ugeavisen
Thisted Posten 9919 9300 thisted.annonce@nordjyske.dk
Thylands Avis 9795 2100 thylands.annonce@nordjyske.dk
Trekantens Folkeblad 7586 5111 trekantens@trefo.dk
Tyrstrup Herreds Tidende 7456 1433 info@tht-ugeavis.dk
Tørring Folkeblad 7580 2288 annoncer@torring-folkeblad.dk
Ugeavisen ElboBladet 7592 1244 annoncer@elbobladet.dk
Ugeavisen Esbjerg 7611 4200 annoncer@ugeavisen-esbjerg.dk
Ugeavisen for Bramming 7517 4000 im@ugeavisen.dk
Ugeavisen for Karup 9710 1022 annoncer@ugeavisen-karup.dk
Ugeavisen MidtSyd 7483 2283 ann.midtsyd@ugeavisen.dk
Ugeavisen Møldrup-Aalestrup 8927 6300 uma.annonce@bergske.dk
Ugeavisen Ribe 7542 2366 ann.ribe@ugeavisen.dk
Ugeavisen Ringkjøbing 9975 7399 ringkoebing.annonce@bergske.dk
Ugeavisen Struer 9684 2200 struer.annonce@bergske.dk
Uge-Avisen Svenstrup 9838 1477 annonce@uge-avisen.net
Ugeavisen Tønder 7472 4711 ann.toender@ugeavisen.dk
Ugeavisen Varde 7522 2444 ann.varde@ugeavisen.dk
Ugeavisen Vejen 7536 0022 ann.vejen@ugeavisen.dk
Ugeavisen Vejle 7583 1000 ugeavisen@ugeavisenvejle.dk
Ugeavisen Vesterhavsposten 7528 8288 ann.vp@ugeavisen.dk
Ugeavisen Ølgod 7529 7500 ann.oelgod@ugeavisen.dk
Ugebladet Skanderborg 8652 0144 annonce@uge-bladet.dk
Ugebladet Tinglev 7464 4038 mail@tinglev-bogtrykkeri.dk
Ugeposten Kibæk 9719 1007 post@videbaek-bogtrykkeri.dk
Ugeposten Skjern 9681 5313 skjern.annonce@bergske.dk
Vadum Bladet 9864 1255 vadum@himmerlandstryk.dk
Vamdrup Ugeblad 7558 1200 vu@vamdrup-ugeblad.dk
Vejgaard Avis (Aalborg) 9935 3535 ann@nordjyske.dk
Vendelbo Posten (Hjørring) 9924 5060 redaktion.vendelboposten@nordjyske.dk
Vesthimmerlands Avis 9864 1255 annonce@vesthimmerlandsavis.dk
Vesthimmerlands Folkeblad 9867 3711 avis@vf-logstor.dk
Viborg Nyt 8927 6300 viborg.annonce@bergske.dk
Videbæk Spjald Avis 9717 1122 post@videbaek-bogtrykkeri.dk
Vinderup Avis 9912 8399 vinderup.annonce@bergske.dk
Vodskov Avis 9829 3322 vodskovavis@vodskovavis.dk
Østbirk Avis 7578 1011 annoncer@oestbirk-avis.dk
Østhimmerlands Folkeblad 9833 1024 avis@oehf.dk
Østvendsyssel Avis 9884 1700 oestvendsysselavis@nordjyske.dk
Østvendsyssel Folkeblad 9895 1881 avis@oestvend.dk
Aabenraa Ugeavis 7462 6000 ann.aabenraa@ugeavisen.dk
Aabybro Posten 9824 1844 avisen@aabybroposten.dk
Århus Onsdag 8740 1010 aarhus-onsdag@stiften.dk
Aars Avis 9862 1711 annonce@aarsavis.dk